Σχολή Απόκρυφων Τεχνών
To forum μας από 23 / 3 / 2023 απενεργοποιήθηκε και άνοιξε εκ νέου σε νέα πλατφόρμα! Βρείτε μας στο νεό μας μαγικό φόρουμ https://covenschool.com δωρεάν!


Σχολή Απόκρυφων Τεχνών
To forum μας από 23 / 3 / 2023 απενεργοποιήθηκε και άνοιξε εκ νέου σε νέα πλατφόρμα! Βρείτε μας στο νεό μας μαγικό φόρουμ https://covenschool.com δωρεάν!

Σχολή Απόκρυφων Τεχνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σχολή Απόκρυφων ΤεχνώνΣύνδεση

Καλώς ήρθατε στην νέα μας μαγική κοινότητα!

Μεταφερθήκαμε επίσημα στο https://covenschool.com !!

descriptionΗ Μαγεία " της φλόγας "  EmptyΗ Μαγεία " της φλόγας "

more_horiz
  • Όταν κάνουμε ξόρκι και η φλόγα είναι μικρή είτε από μόνη της είτε κατά την διάρκεια του ξορκιού σημαίνει πως το ξόρκι ΔΕΝ θα πετύχει 

.
  • Αν παρατηρήσουμε πως ο καπνός " παίζει " πάει να πει πως το ξόρκι μας δουλεύει - βγάλει " πυκνό " αλλά δυνατό καπνό που πάει δεξιά - αριστερά και σχετικά γρήγορα πάει να πει πως το ξόρκι μας βρήκε κάποιο εμπόδιο .



  • Άμα δεις την φωτιά ( φλόγα ) να σηκώνεται προς τα επάνω είναι σίγουρο σημάδι επιβεβαίωσες στο ξόρκι 



  • Αν δεις μικρές φλόγες να πετάγονται από την φλόγα πάει να πει πως ένα ον είναι κοντά σου και σε βοηθάει να πραγματοποιήσεις με επιτυχία το ξόρκι .



  • Αν κάνουμε ένα ξόρκι και ακούσουμε έναν ήχο σαν σπίθες από το κερί σημαίνει πως τα πνεύματα θέλουν να σου μιλήσουν ( συχνό φαινόμενο σε εμένα σαν μάγος / μέντιουμ )






Δυστυχώς αυτό ενδεχομένως να μην σας το πει κάποιος μάγος ή μάγισσα επειδή είναι καθαρά " μυστικά του επαγγέλματος " οπότε είπα να σας αποκαλύψω αυτό το μυστικό εγώ , για περισσότερες πληροφορίες ή για βοήθεια στείλτε μου προσωπικό μήνυμα .

descriptionΗ Μαγεία " της φλόγας "  EmptyΑπ: Η Μαγεία " της φλόγας "

more_horiz
πολλες φορες παρατηρω την φλογα να σηκωνεται προς τα πανω αλλα προσωρινα.. το τελευταιο που ακουγεται και ηχος σαν σπιθες παντα μου συνεβη!!

descriptionΗ Μαγεία " της φλόγας "  EmptyΑπ: Η Μαγεία " της φλόγας "

more_horiz
peny έγραψε:
πολλες φορες  παρατηρω την φλογα να σηκωνεται προς τα πανω αλλα προσωρινα.. το τελευταιο που ακουγεται και ηχος σαν σπιθες παντα μου συνεβη!!


Το ότι σηκώνεται προς τα πάνω και ακούς θόρυβο αυτό ίσως πάει να πει πως το άτομο που στοχεύεις έχει πνευματικό προστάτη, ίσως ένα πνεύμα να θέλει να συνεργαστεί μαζί σου ( ο λεγόμενος πνευματικός οδηγός )

descriptionΗ Μαγεία " της φλόγας "  EmptyΑπ: Η Μαγεία " της φλόγας "

more_horiz
επισης οταν σηκωνεται η φλογα παρατηρω οσο καιγεται το φυτιλι μεσα παιρνει καποια σχηματα σαν ανθρωπινη μορφη!! πιστευω ειναι θετικο..

descriptionΗ Μαγεία " της φλόγας "  EmptyΑπ: Η Μαγεία " της φλόγας "

more_horiz
peny έγραψε:
επισης οταν σηκωνεται η φλογα  παρατηρω οσο καιγεται το φυτιλι μεσα παιρνει καποια σχηματα  σαν ανθρωπινη μορφη!! πιστευω ειναι θετικο..


Επικαλείσαι καμία οντότητα στα ξόρκια σου ?

descriptionΗ Μαγεία " της φλόγας "  EmptyΑπ: Η Μαγεία " της φλόγας "

more_horiz
οχι καμια Neutral τι μπορει να ειναι?

descriptionΗ Μαγεία " της φλόγας "  EmptyΑπ: Η Μαγεία " της φλόγας "

more_horiz
οχι καμια Neutral  τι μπορει να ειναι?



Αν δεν είναι οντότητα τότε σίγουρα είναι σημάδι πως πρέπει να αφυπνίσεις τον ψυχικό / ανώτερο εαυτό, νοιώθω πως έχεις γνώσεις νέας ζωής αλλά δεν τις αξιοποιείς όπως θα έπρεπε! Δοκίμασε διαλογισμούς και μικρά ξόρκια, αρχικά διαλογισμούς με αρωματικά στικς και κεριά ώστε να μάθεις να συνδέεσαι με τις ενέργειες. Νοιώθω πως έχεις παραβλέψει μεγάλο κομμάτι της μαγείας και όλο αυτό δημιουργεί αστάθεια στα ξόρκια ή στις τελετές σου. Δοκίμασε ξανά από τα αρχικά βήματα για να λάβεις όλες τις γνώσεις που " έχασες " καθ' οδόν! 

descriptionΗ Μαγεία " της φλόγας "  EmptyΑπ: Η Μαγεία " της φλόγας "

more_horiz
οντως ισχυει! ευχαριστω! Very Happy Very Happy
privacy_tip Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
power_settings_newLogin to reply